קטיף תות שדה זה כיף 🙂

בשנים האחרונות פתחו שדות התותים ברמת השרון את שעריהן לקהל הרחב. היו לכך כמה מטרות, לאפשר למשפחות ובעיקר לילדים לבצע קטיף תות שדה שבו אפשר להכין קופסה כדי לקחת הביתה וגם לאכול את הכמות הרצויה תוך כדי הקטיף. מעבר לכך מדובר בבילוי מיוחד כיוון שהילדים נחשפים למה שקורה על פני האדמה, לערוגות המסודרות בשדות, לשיחי התותים המבצבצים לאורכם ובעיקר לטעמם המשובח של התותים יוצאי הדופן.

הקטיף העצמאי מוכיח לילדים את היכולות שלהם לקטוף לבד ודבר זה משליך לאחר מכן על ההתנהלות שלהם במסגרות אחרות כמו בבית ובגן הילדים. ההורים נהנים מהעובדה שהילדים התרחקו מהמסכים לכמה שעות והם יכולים ליהנות מהאוויר הצח ומקסמיו של הטבע.

מעבר לשדות של תות שדה, אפשר לרכוש במקום גם כמה סוגים ספציפיים של גידולים חקלאיים שבעלי השדות מגדלים באהבה וללא הדברה כמו ברוקולי, תרד, עשבי תיבול טריים, כרוב, חסה ועלי גת. קניות הביתה ישירות מהשדות היא חוויה נפלאה לכל משפחה הנהנית מהטעם המשובח של הירקות בימים שלאחר מכן.

זו הסיבה שהמקום מקבל המלצות חמות בקבוצות הרבות בפייסבוק ובווטס אפ מהמשפחות שבילו בו, דבר שמדרבן משפחות רבות נוספות להגיע גם הם וליהנות מהחוויה העוצמתית.

בילוי משפחתי נפלא

כשמחפשים לצאת לחיק הטבע ולא מעוניינים לנסוע למרחקים ארוכים אפשר ליהנות משדות התות הממוקמים בסמוך למחלף גלילות. כך נשארים במרכז, מבצעים קטיף תות שדה שהוא פעולה שאהובה מאד הן על הילדים והן על המבוגרים, אוכלים תות שדה וקוטפים גם כמות מסוימת עבור הקופסה שמיועדת להגיע הביתה.

להשלמת האווירה נהנים מקפה ומאפה במחיר מוזל שאפשר לרכוש במקום וליהנות מבילוי משפחתי איכותי המתאים לכולם.

אפשרות נוספת היא להגיע לאחר קטיף תותים לחורשה הסמוכה לשדות, ליהנות מפיקניק משפחתי ומשעות של נחת שבהם הילדים נהנים מהמרחבים הפתוחים, מטפסים על העצים, משחקים במשחקים שונים ונהנים כולם יחד.

המקום האידאלי לחגיגות ימי הולדת

משפחות רבות מתכננות בבוקר להגיע לקטיף תות שדה ולרכוש במקום כמות נוספת של תותים עבור מסיבת יום הולדת שתתקיים בחורשה. כך כל האורחים ייהנו גם מהבילוי המשותף שתכלול המסיבה וגם משפע של קינוחים טעימים וביניהם תות שדה משובח וטעים במיוחד.

רוב המשפחות כל כך נהנות במקום שהן מתאמות כבר את הביקור הבא כדי לאפשר לילדים ליהנות פעם נוספת במקום שכל כך מצא חן בעיניהם.

הידע המקצועי והשירות האדיב של המקום הוותיק ברמת השרון מוכיח שוב ושוב עד כמה כדאי להגיע אליו.