קטיף תותים למשפחות הפך להיות פעילות חובה בימי החורף הנעימים של הארץ, הקבוצות בפייסבוק ובווטסאפ מדברות לאורך כל השבוע על הפעילויות המתוכננות לשבת הקרובה או לימי החופש. אחת ההמלצות הרוחביות היא ביקור בשדות התות ברמת השרון כיוון שזו חוויה האהובה במיוחד על הילדים וגם על המבוגרים שנהנים ממנה לא פחות.

 

בשדות רמת השרון גדלים תותים משובחים במיוחד, טעימים ומתוקים. זהו מקום אידאלי לקטיף תותים למשפחות המחפשות מקומות בילוי משפחתיים, שיתנו לילדים ערך מוסף.

המשפחות משלמות דמי כניסה עבור השהות בשדות, כולם קוטפים תותי שדה ונהנים לאכול אותם בחופשיות. זה אחד המקומות היחידים שבו הילדים בכל גיל כמעט מסוגלים לבצע דברים בטבע בעצמם. הם ניגשים לשיחים הנמוכים וקוטפים לבד מהפרי המתוק. עבור הילדים זו הרגשת סיפוק עצומה שאפשר לקטוף וישר לאכול את התות האהוב.

משפחות רבות מגיעות לשדות התות שדה כמה פעמים בעונה לאור הדרישות של הילדים ומכיוון שכולם נהנים מהחוויה הנפלאה וגם מהריחות של רגבי האדמה. כך שהילדים מבינים היטב מהי עבודה אדמה על כל המשתמע מכך.

בנוסף לכך יש בשדות הסמוכים גידולים חקלאיים אחרים כמו ברוקולי, עשבי תיבול טריים וריחניים, חסות, כרוב, תרד וגם עלי גת, כולם ללא הדברה ולכן בטעמים יוצאי דופן. המבקרים מוזמנים לקנות גם ירקות הבייתה במחירים מצוינים ובטיב מעולה.

בילוי משפחתי שנמשך לאורך היום

יתרון נוסף הוא בעובדה שסמוך לשדות קיימת חורשה יפהפייה ומוצלת. השילוב של קטיף תותים למשפחות עם שהייה בחורשה הוא נפלא. המשפחות מארגנות מראש ארוחת בוקר או צהריים או רוכשות קפה ומאפה בשדות התותים וכך נהנים מבילוי משפחתי איכותי של כמה שעות בחורשה.

קבוצות של חברים ומשפחות מתאמות מראש ימי הולדת בחורשה זו וכך הם נעים משדות התות לחורשה ונהנים מההפעלה, המשחקים והמאכלים המתוקים ויוצרים יום גדוש בפעילות מרתקת שנמשך מהבוקר עד שעות אחר הצהריים המאוחרים.

האהבה הגדולה לתות שדה

תות שדה הוא אחד מסוגי הפירות הממכרים, קשה מאד להפסיק לאכול את הפרי הכול כך טעים ומתוק אף על פי שמספר הקלוריות שבו הוא מועט יחסית.

אין זה מפתיע שלקוחות רבים מגיעים לקטיף תותים למשפחות כמה פעמים במהלך עונת התותים לאור הלחץ של הילדים המעוניינים ליהנות שוב מהחוויה העוצמתית.

בכל ביקור הם סוחפים אחריהם משפחות נוספות, חברים עם ילדיהם, אחים, אחיות, בני דודים עם הצאצאים שלהם. הפעילות המבורכת של השבטים במרחבים הפתוחים מצליחה להוציא מהם את המיטב והם נהנים מפעילות בטבע ומתרחקים קצת מהמסכים.

קטיף תותים בשרון הפך כבר למסורת ולנקודת מפגש ידועה ומוכרת במהלך העונה. השדות ברמת השרון ידועים בזנים המשובחים של התות המותאמים לקרקע ולכן ברור לכולם כי בשדות הללו יימצאו את התותים שקשה יהיה להפסיק ולאכול אותם גם בשדות וגם לאחר מכן מהקופסה בבית.